ja_mageia

Rata de aprobare
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Operator Call center / analist date PDF Imprimare Email
Joi, 06 Septembrie 2012 22:04

EuroPayment Services s.r.l. angajează ofiter relaţii clienţi / operator call center / analist date

Departament: EuPlătesc
Orașul: București, sector 3
Tipul postului: Angajat permanent
Program de lucuru: in schimburi
Nivelul carierei: Student, Entry-Level / în primii 3 ani de experiență, fără studii superioare / necalificat
Oferta salarială: se va negocia în urma interviului

Candidatul ideal

Căutăm programatori ofiţer relaţii clienţi / operator call center / analist date.

  • cunoştinţe de operare PC
  • cunoştinţe de Word, Excel, Outlook
  • diponibilitate pentru un program de lucru flexibil
  • limba engleză - nivel mediu
  • experienţă în servicii financiare / comerţ online
  • foarte bune abilități de comunicare, ușurință în inițierea și susținerea facilă a relațiilor interpersonale
  • gândire logică, structurată, memorie bună, ușurința de a învăța, spontaneitate, orientare către rezultate

Responsabilități și beneficii

Furnizarea de informaţii tehnice și comerciale despre serviciile EuPlătesc.
Furnizarea de informaţii şi acordarea de suport comercianţilor cu privire la starea tranzacţiilor, decontare etc.
Preluarea diferitelor sesizări de la plătitori şi acordarea de suport pentru finalizarea plăţilor.
Preluarea şi introducerea în sistem a solicitărilor primite de la comercianţi/plătitori.
Monitorizarea tranzacţiilor.
Se integrează într-un colectiv tânăr și prietenos.
Posibilitate de training și dezvoltare profesională.
Oportunități de dezvoltare a carierei.

Despre EuroPayment Services s.r.l.

EuroPayment Services s.r.l. procesează plățile online, dezvoltă și implementează soluții integrate pentru procesarea plăților online.

Obiectivul nostru este de a crea un mediu profesionist și prietenos de lucru pentru angajați pentru a veni cu soluții novatoare la cerințele clienților.

Ultima actualizare ( Joi, 06 Septembrie 2012 23:21 )

OK
x